verze pro slabozraké

zvětšit písmo

Za Kopečkem 353, Žamberk, 564 01
Tel: +420 465 612 111
E-mail: albertinum@albertinum.cz
Datová schránka: nvnkgsg

Albertinum, odborný léčebný ústav, Žamberk
Příspěvková organizace Pardubického kraje
118 let (1905 - 2023)

Nacházíte se na stránce:VeřejnostVolná místa

Psycholog ve zdravotnictví

Albertinum , OLÚ, Žamberk,akreditované pracoviště v oboru Klinická psychologie přijme Psychologa ve zdravotnictví   nabízíme:       práci na akreditovaném pracovišti v oboru klinická psychologie, psychiatrickém oddělení       platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. v platném znění       hlavní pracovní poměr na akreditovaném pracovišti    nástup dle domluvy        zajištění povinných stáží v rámci přípravy na atestaci v oboru klinický psycholog       možnost plného hrazení  předatestační přípravy (stáže, kurzy a další - na základě individuální domluvy)       6 týdnů dovolené       benefity FKSP včetně příspěvku na stravování (místní kvalitní kuchyně v našem zařízení       spolupráce při zajištění ubytování či řešení bytové otázky       podpora dalšího vzdělávání, včetně bezplatné účasti na vzdělávacích akcích v našem zařízení      práce na akreditovaném pracovišti v příjemném prostřed    požadujeme:        VŠ vzdělání – magisterský stupeň jednooborové psychologie       Akreditovaný kvalifikační kurz psycholog ve zdravotnictví podmínkou   zařazení do specializační přípravy a praxe ve zdravotnictví výhodou   zařazení v některém z akreditovaných psychoterapeutických výcviků výhodou,       certifikovaný kurz z některé psychodiagnostické metody (např. ROR, WAIS – III, MMPI) výhodou,   morální a občanskou bezúhonnost (doložit výpisem z Rejstříku trestů)    zájem o profesní rozvoj a aktuální poznatky v oboru     kontakt: valentova@albertinum.cz, tel.:725 970 002, 465 677 841 
Více

Lékař oddělení pneumologie a ftizeologie (plicní oddělení)

Albertinum, odborný léčebný ústav, Žamberk přijme do pracovního poměru: Lékaře na oddělení pneumologie a ftizeologie (plicní) Nástup možný ihned nebo dle dohody. Hledáme: -    atestovaného pneumologa se specializovanou způsobilostí v oboru Pneumologie a ftizeologie-    lékaře s interním kmenem se zájmem o obor Pneumologie a ftizeologie-    lékaře absolventa Požadujeme:  -    odbornou způsobilost k výkonu povolání podle ust. § 4 zákona č. 95/2004 Sb., v platném znění-    specializovaná způsobilost v oboru pneumologie a ftizeologie výhodou-    trestní bezúhonnost-    zdravotní způsobilost-    praxe v oboru vítána Nabízíme: -    nadstandardní platové podmínky odpovídající zařazení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., osobní příplatek-    náborový příspěvek-    možnost plného i zkráceného pracovního úvazku-    zajímavý kariérní růst s výhledem na převzetí primariátu pro pneumologa se specializací-    možnost přidělení bytu či zajištění ubytování-    5 týdnů řádné dovolené-    štědré zaměstnanecké benefity z FKSP včetně příspěvku na stravování (místní kvalitní kuchyně v našem zařízení)-    firemní mobilní tarif pro soukromé využití (hlasový i datový tarif za bezkonkurenční cenu)-    podpora dalšího vzdělávání, včetně bezplatné účasti na vzdělávacích akcích v našem zařízení-    příjemný kolektiv, možnost seberealizace a osobního rozvoje Bližší informace:na tel. č. 465 677 895, 724 869 233 prim. MUDr. Michalovičová, svou nabídku s kopiemi požadovaných dokladů o získané kvalifikaci, životopisem a přehledem o průběhu předchozí praxe zašlete elektronicky na adresu michalovicova@albertinum.cz nebo albertinum@albertinum.cz, příp. v listinné podobě na adresu Albertinum, odborný léčebný ústav, Žamberk, Za kopečkem 353, 564 01 Žamberk.  
Více

Praktický lékař a lékař PLS

Albertinum, odborný léčebný ústav, Žamberk přijme do pracovního poměru: Praktického lékaře a lékaře pracovně-lékařských služeb Nástup možný ihned nebo dle dohody. Hledáme:praktického lékaře, lékaře pracovně-lékařských služebvhodné i pro uchazeče v předatestační přípravě, pomůžeme s rekvalifikacívhodné i pro lékaře jiného oboru Požadujeme:  odbornou způsobilost k výkonu povolání podle ust. § 4 zákona č. 95/2004 Sb., v platném zněnítrestní bezúhonnostzdravotní způsobilostpraxe v oboru vítána Nabízíme:zajímavý kariérní růst aktivní podpora vzdělávánízajištění odborných kurzů a stážípodpora konziliářů a specialistů z různých oborůnadstandardní platové podmínky odpovídající zařazení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., osobní příplateknáborový příspěvekpomoc při zajištění ubytování5 týdnů řádné dovolenéštědré zaměstnanecké benefity z FKSP včetně příspěvku na stravování (místní kvalitní kuchyně v našem zařízení)firemní mobilní tarif pro soukromé využití (hlasový i datový tarif za bezkonkurenční cenu)příjemný kolektiv, možnost seberealizace a osobního rozvoje Bližší informace:albertinum@albertinum-olu.cz, příp. v listinné podobě na adresu Albertinum, odborný léčebný ústav, Žamberk, Za kopečkem 353, 564 01 Žamberktelefonicky 465 677 814 (815), 723 902 541, ředitel Rudolf Bulíček Ing.
Více

Lékař oddělení následné a dlouhodobé péče (LDN)

Albertinum, odborný léčebný ústav, Žamberk přijme do pracovního poměru: Lékaře na oddělení následné a dlouhodobé lůžkové péče (LDN) Nástup možný ihned nebo dle dohody. Požadujeme:   - odbornou způsobilost k výkonu povolání podle ust. § 4 zákona č. 95/2004 Sb., v platném znění - výhodou specializovaná způsobilost v oboru interní lékařství, geriatrie - trestní bezúhonnost - zdravotní způsobilost bez omezení - praxe v oboru minimálně 5 let vítána Nabízíme: - nadstandardní platové podmínky odpovídající zařazení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., osobní příplatek, zvláštní příplatek- náborový příspěvek- možnost plného i zkráceného pracovního úvazku- možnost přidělení bytu či zajištění ubytování- 5 týdnů řádné dovolené- benefity z FKSP včetně příspěvku na stravování (místní kvalitní kuchyně v našem zařízení)- firemní mobilní tarif pro soukromé využití (hlasový i datový tarif za bezkonkurenční cenu)- podpora dalšího vzdělávání, včetně bezplatné účasti na vzdělávacích akcích v našem zařízení- příjemný kolektiv, možnost seberealizace a osobního rozvoje  Bližší informace:na tel. č. 465 677 941, 723 902 541, svou nabídku s kopiemi požadovaných dokladů o získané kvalifikaci, životopisem a přehledem o průběhu předchozí praxe zašlete poštou na adresu Albertinum, odborný léčebný ústav, Žamberk, Za kopečkem 353, 564 01 Žamberk příp. e-mailem na adresu albertinum@albertinum-olu.cz. 
Více